Župne obavijesti

31. Nedjelja kroz godinu / 04.11.2017.

Ljubi Gospodina svim srcem svojim!

LISTOPADSKE  POBOŽNOSTI - ZAHVALA

Hvala svim dragim moliteljima koji su i ovoga listopada poslušali poziv Crkve te se uključili u molitvu svete krunice.

„STO KUBIKA TOPLIH ISKRICA“

Akcija prikupljanja novčane potpore za nabavku ogrijeva  obiteljima u poteškoćama još traje. Svoj novčani prilog možete predati u župnom uredu.

NEDJELJA BRAČNIH JUBILEJA

U nedjelju, 18. studenog, slavimo Nedjelju proslave bračnih jubileja. Molim i pozivam bračne parove koji ove godine slave jedan od jubileja, a žele i pred župnom zajednicom obilježiti, neka se prijave u župni ured.

NADBISKUPIJSKO SPOMEN HODOČAŠĆE U VUKOVAR

O 27. obljetnici stradavanja grada Vukovara i njegovih stanovnika, 18. studenog, hodočastimo u Vukovar gdje ćemo okupljeni u euharistiji i bratskoj molitvi iskazati zahvalnost i poštovanje prema svim poginulim braniteljima i civilnim žrtvama. Zainteresirane pozivam da se Prijave u ured. Cijena puta 50.

KATEHETSKI SUSRET ZA PROSVJETNE DJELATNIKE

Poštovani učitelji, nastavnici, profesori! Srdačno vas pozivam na susret koji će se održati u našoj katehetskoj dvorani u srijedu u 20 sati. Cilj nam je okupiti prosvjetne djelatnike naše župe u zajednicu Katoličkih prosvjetnih djelatnika.

Svrha zajednice je okupljanje katolika, koji djeluju u izobrazbi i odgoju radi izmjene iskustava, duhovnog  napretka  i zajedničkog djelovanja, kako bi što bolje služili onima koji su im povjereni i svjedočili za općeljudske vrijednosti u svjetlu Kristovog nauka i njegova primjera.

SUSRET  RODITELJA PRVOPRIČESNIKA

U petak, 09. studenog u 20 sat ketehetski je susret za roditelja prvopričesnika. Susret je za roditelje prvopričesnika OŠ BOGOSLOV ŠULEK.

NEDJELJA ZAHVALNICA

Iskreno i od srca zahvaljujem svim župljanima koji su na bilo koji način sudjelovali u pripravi i proslavi nedjelje zahvalnice. Zahvalni smo i župljanima koji su se uključili u organizaciju ručka za naše goste sa Šalate.

SUSRET ZAJEDNICE MLADIH

Mlade u našoj župi pozivamo na susrete koje se održavaju svaki petak u 20h.

KARMELSKI DAN

U subotu, 10. 11.  u 17 sati sveta misa je kod naših sestara. Pozivamo sve koji su primili škapular da se priključe.

SEMINAR NOVE EVANGELIZACIJE ZA MLADE

U organizaciji zajednice Molitva i Riječ te SKAC-a SB, pod geslom „Kršćanine upoznaj svoje dostojanstvo“, od 09. do 11. studenog u dvorani Strojarskog fakulteta održat će se seminar Nove evangelizacije za mlade. Raspored pogledajte na oglasnoj ploči.

EUHARISTIJSKO KLANJANE U ČETVRTAK U 20 SATI!

Adresa: E.Kumičića 16, 
35000 Slavonski Brod
Tel./faks.: 035/410-559; 
mob: 091/5360512
E-mail:
zupaduhasvetog@gmail.com
Župnik: vlč. Florijan Kvetek
Župni vikar: vlč. Petar Maskaljević

RADNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA TOKOM GODINE

Ponedjeljak: Neradni dan
Utorak: 9:00-12:00 i 16:00-18:00
Srijeda: 9:00-12:00 i 16:00-18:00
Četvrtak: 9:00-12:00
Petak: 9:00-12:00 i 16:00-18:00
Subota: 9:00-12:00

RADNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA TIJEKOM LJETA

Ponedjeljak: Neradni dan
Utorak, četvrtak i subota:
9:00-12:00
Srijeda i petak: 16:00-17:30

ŽUPNI URED

Kontakt
Često postavljana pitanja